Spotkanie z Niemenem

28.05.2019 roku grupa Wolontariuszy ze Szkolnego Koła Wolontariatu „POMOCNA DŁOŃ”, działającego w naszej placówki, przygotowała Poranek Artystyczny  pt. „ Spotkanie z Niemenem”.

Uczniowie w ciszy i skupieniu oglądali przedstawienie słowno-muzyczne, podczas którego poznali wiele ciekawych i interesujących faktów z życia tego wybitnego artysty.  Mieli także możliwość oglądnięcia ciekawych zdjęć z różnych etapów życia Czesława Niemena oraz posłuchania ponadczasowych utworów.

joomplu:3587joomplu:3588

Spotkania takie stwarzają uczniom warunki do odkrycia w sobie wrażliwości, do kształtowania pozytywnych cech osobowości, do miłego i radosnego spędzenia czasu wolnego w towarzystwie rówieśników. Wolontariusze natomiast mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań, kształtowania głosu oraz prezentowania własnego talentu na uroczystościach szkolnych.

Agata Gadzińska

Dzisiaj jest: Piątek